E-LEARNING /on-line kurz/

foto NTB sesitCílem tohoto e-learningového kurzu je poskytnout souhrn informací k poskytování služby péče o dítě v dětských skupinách dle zákona č. 247/2014 Sb. Cílem tohoto e-learningového kurzu je poskytnout souhrn informací k poskytování služby péče o dítě v dětských skupinách dle zákona č. 247/2014 Sb.

 

E-learning se skládá ze šesti samostatných kurzů a závěrečného testu. Samostatné kurzy jsou tvořeny studijním textem a krátkým testem v rozsahu 3 otázek. Tento test není závazný a nijak neovlivňuje závěrečný test.

E-learning je ukončen závěrečným testem s celkovým počtem 20 otázek. Pro úspěšné zakončení a získání certifikátu je potřeba správně zodpovědět minimálně 15 otázek. 

Témata samostatných kurzů:

  1. Úvod do DS
  2. Nastavení provozu
  3. Požárně bezpečnostní podmínky
  4. Hygiena
  5. Předškolní péče
  6. Ekonomická oblast provozu DS

 

REGISTRACE

Zájemce o studium e-learningu či on-line workshopů se musí nejprve registrovat přes odkaz http://dsmpsv.netventic.net/login. Po vyplnění registrace a odeslání vám veškeré údaje dorazí automaticky na vámi zadanou emailovou adresu (včetně vašich přihlašovacích údajů). V tento moment již nic nebrání tomu, abyste zahájili studium. 

V případě problému s přihlášením kontaktujte kolegyni na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V případě dotazů či technických problémů neváhejte prosím kontaktovat krajské metodické pracovníky našeho projektu PIDS (http://dsmpsv.cz/cs/kontakty/krajske-kancelare).

___________________

Upozorňujeme, že všechny vytvořené materiály jsou majetkem MPSV a slouží k podpoře provozu dětských skupin. 

Jejich šíření jakýmkoliv způsobem je bez souhlasu MPSV zakázáno.

___________________

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

+420 221 922 829

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Najdete nás

Napište nám

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek