E-LEARNING /on-line kurz/

foto NTB sesitCílem tohoto e-learningového kurzu je poskytnout souhrn informací k poskytování služby péče o dítě v dětských skupinách dle zákona    č. 247/2014 Sb. Cílem tohoto e-learningového kurzu je poskytnout souhrn informací k poskytování služby péče o dítě v dětských skupinách dle zákona č. 247/2014 Sb.

 

E-learning se skládá ze šesti samostatných kurzů a závěrečného testu. Samostatné kurzy jsou tvořeny studijním textem a krátkým testem v rozsahu 3 otázek. Tento test není závazný a nijak neovlivňuje závěrečný test.

E-learning je ukončen závěrečným testem s celkovým počtem 20 otázek. Pro úspěšné zakončení    a získání certifikátu je potřeba správně zodpovědět minimálně 15 otázek. 

Témata samostatných kurzů:

  1. Úvod do DS
  2. Nastavení provozu
  3. Požárně bezpečnostní podmínky
  4. Hygiena
  5. Předškolní péče
  6. Ekonomická oblast provozu DS

 

REGISTRACE

Zájemce o studium e-learningu či on-line workshopů se musí nejprve registrovat přes odkaz http://dsmpsv.netventic.net/login. Po vyplnění registrace a odeslání vám veškeré údaje dorazí automaticky na vámi zadanou emailovou adresu (včetně vašich přihlašovacích údajů).          V tento moment již nic nebrání tomu, abyste zahájili studium. 

V případě problému s přihlášením kontaktujte Adrianou Bílou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

___________________

Upozorňujeme, že všechny vytvořené materiály jsou majetkem MPSV a slouží k podpoře provozu dětských skupin. 

Jejich šíření jakýmkoliv způsobem je bez souhlasu MPSV zakázáno.

___________________

 

 

© Ministerstvo práce a sociálních věcí | Mapa stránek