e learning zdarma ikona2

NABÍDKA E-LEARNINGU

A ON-LINE WORKSHOPŮ (NOVINKA) 

 

 

MPSV ikona tema OtazkaE-LEARNINGOVÝ KURZ (on-line kurz) 

MPSV ikona tema TIP AAUDIT ZNAČKY KVALITY (NOVINKA on-line workshop) - obsahově se shoduje s prezenčními semináři již realizovanými v různých krajích ČR

LOGOPEDIE U DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKUlogopedie (NOVINKA on-line workshop) 

srdce.jpg

VÝCHOVA SRDCEM (NOVINKA on-line workshop)

Podrobnější informace k obsahu a způsobu přihlášení:

Připravený e-learning i online workshipy jsou pro všechny účastníky ZDARMA. Kurz lze kdykoliv v průběhu studia přerušit a vrátit se zpět na stejné místo, kde byl přerušen. Všichni účastníci získají po řádném prostudování e-learningu či kompletním zhlédnutí video workshopů certifikát, který je možné na závěr vzdělávání samostatně vygenerovat a vytisknout.

Registrace

Zájemce o studium e-leatningu či on-line workshopů se musí nejprve registrovat přes odkaz http://dsmpsv.netventic.net/login. Po vyplnění registrace a odeslání vám veškeré údaje dorazí automaticky na vámi zadanou emailovou adresu (včetně vašich přihlašovacích údajů). V tento moment již nic nebrání tomu, abyste zahájili studium. 

V případě dotazů či technických problémů neváhejte prosím kontaktovat krajské metodické pracovníky našeho projektu PIDS (http://dsmpsv.cz/cs/kontakty/krajske-kancelare).

___________________

Upozorňujeme, že všechny vytvořené materiály jsou majetkem MPSV a slouží k podpoře provozu dětských skupin. 

Jejich šíření jakýmkoliv způsobem je bez souhlasu MPSV zakázáno.

___________________

 

 

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

+420 221 922 829

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Najdete nás

Napište nám

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek