MPSV icons 07 ON-LINE WORKSHOPY - LIVE /aktuální/

MPSV ikona workshop ON-LINE WORKSHOPY - VIDEO, AUDIO /aktuální/

MPSV ikona seminar E-LEARNINGOVÝ KURZ /aktuální/

 

Informace k obsahu a způsobu přihlášení:

On line vzdelavani ikonaPřipravený e-learning i online workshopy jsou pro všechny účastníky ZDARMA.

Kurz lze kdykoliv v průběhu studia přerušit a vrátit se zpět na stejné místo, kde byl přerušen (vyjma live on-line workshopů). Všichni účastníci získají po řádném prostudování e-learningu či kompletním zhlédnutí video workshopů certifikát, který je možné na závěr vzdělávání samostatně vygenerovat a vytisknout.

 

 

REGISTRACE

Zájemce o studium e-learningu či on-line workshopů se musí nejprve registrovat přes odkaz http://dsmpsv.netventic.net/login. Po vyplnění registrace a odeslání vám veškeré údaje dorazí automaticky na vámi zadanou emailovou adresu (včetně vašich přihlašovacích údajů). V tento moment již nic nebrání tomu, abyste zahájili studium. 

V případě problému s přihlášením kontaktujte kolegyni na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V případě dotazů či technických problémů neváhejte prosím kontaktovat krajské metodické pracovníky našeho projektu PIDS (http://dsmpsv.cz/cs/kontakty/krajske-kancelare).

___________________

Upozorňujeme, že všechny vytvořené materiály jsou majetkem MPSV a slouží k podpoře provozu dětských skupin. 

Jejich šíření jakýmkoliv způsobem je bez souhlasu MPSV zakázáno.

___________________

 

 

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

+420 221 922 829

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Najdete nás

Napište nám

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek