© UNICEF.

 

Dotační titul je připraven v rámci spolupráce a partnerství MPSV s organizací UNICEF, která na území České republiky napomáhá v reakci na uprchlickou krizi způsobenou ozbrojeným konfliktem na Ukrajině, zejména v oblasti ochrany dětí.  

V rámci dotační výzvy pro rok 2023 jsou oprávněnými žadateli nestátní neziskové organizace, obce a jejich příspěvkové organizace, kraje a jejich příspěvkové organizace a poskytovatelé sociálních služeb zapsaní v registru poskytovatelů sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. 

V dotační výzvě pro rok 2023 je na stanovený účel alokována celková částka 18,7 mil. Kč. Oprávnění žadatelé mohou v rámci dotační výzvy předkládat MPSV žádosti o dotaci v termínu do 6. února 2023.

Podrobné informace o výzvě naleznete na webu MPSV: https://www.mpsv.cz/web/cz/dotacni-vyzva-pro-rok-2023

Případné dotazy směřujte prosím na Bc. Nelu Řiháčkovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) či Mgr. Zdeňku Kainarovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 

Informační seminář:


Dne 18. ledna v čase 10:00-12:00 bude realizován online informační seminář, kde bude dotační výzva pro rok 2023 podrobně představena. Odkaz na informační seminář je uveden níže.

Schůzka v Microsoft Teams

Připojit se přes počítač nebo mobilní aplikaci: Kliknutím sem se připojíte ke schůzce. 

ID schůzky: 332 370 574 448 
Přístupový kód: 7sqKCV 

Stáhnout Teams | Připojit se na webu

 

 

© Ministerstvo práce a sociálních věcí | Mapa stránek