shutterstock 1300193233 pro FCBPečující osoby v dětské skupině jsou začleněni do druhé prioritní skupiny pro očkování! Podle metodiky plošného dobrovolného očkování proti covidu-19 jsou zařazeny do rizikové skupiny IB, stejně jako např. učitelé ostatních škol.
 
Nejvyšší prioritu mají senioři nad 80 let, zdravotníci, studenti a dobrovolníci ve zdravotnictví nebo pracovníci domovů pro seniory a dalších sociálních služeb. Po očkování této nejvyšší prioritní skupiny chce vláda navázat takzvanou fází IB, kam jsou zařazeni i pečující osoby dětských skupin. Tato fáze by měla probíhat od února do června 2021. Pro objednání bude využíván centrální rezervační systém, který se pro prioritní skupiny ve fázi IB rozjede 1.února 2021. Jako ověření pro zařazení do této fáze bude třeba, abyste měli v rámci rezervace termínu připravené potvrzení od zaměstnavatele.
 

Aktuální vývoj a informace sledujte na Covid portálu https://covid.gov.cz/ či na www stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR https://koronavirus.mzcr.cz/ a Vlády ČR https://www.vlada.cz/.

 

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek