Pro poskytovatele a pečující osoby jsme připravili další online workshopy formou live webinářů. Těšit se můžete na řadu nových témat, ale opakujeme například oblíbený workshop Výchova srdcem s lektrokou Věrou Quinn. Webináře jsou opět pro všechny účastníky zdarma. Kapacita je omezena, tak neváhejte s přihlašováním!

Aktuální on-line workshopy - LIVE WEBINÁŘE 2021

MPSV ikona Zaklady komunikaceJak porozumět základním potřebám dětí a jak být podporující a povzbuzující pečující osobou lektorka: Mgr. Markéta Skládalová - informace ke kurzu

MPSV ikona Bezpecnost provozuBOZP v podmínkách dětské skupiny / lektor: Mgr. Lukáš Sorád - informace ke kurzu

srdce.jpg Výchova srdcem / lektorka: Věra Quinn - informace ke kurzu

MPSV stimulace motivace 02Využití terapeutických metod k podpoře dítěte / lektorka: Mgr. Eliška Kotrbatá - informace ke kurzu

MPSV ikona Detsky vytvarny projevGrafomotorika pro předškolní děti / lektorka: Mgr. Šárka Pokorná - informace ke kurzu

MPSV ikona detiPŘIPRAVUJEME  Práce s heterogenní skupinou  / lektorka: Bc. Eliška Tenklová - informace ke kurzu

Kompletní informace ke všem on-line workshopům najdete ZDE. Všechny akce, které v rámci projektu pro dětské skupiny i zájemce o služby pořádáme, jsou pro všechny účastníky zdarma! 

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

+420 221 922 829

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Najdete nás

Napište nám

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek