Cílem účasti projektu Podpora implementace dětských skupin na této konferenci bylo zvýšit povědomí o dětských skupinách. Zúčastněným ženám byly dětské skupiny představeny jako další možná alternativa předškolního zařízení, v mnoha případech se přítomné ženy o tomto typu služby péče o dítě dozvěděly prvotně.  Vedle základních informací o tom, co dětské skupiny jsou, bylo zájemkyním poskytnuto i poradenství z oblasti zřízení a provozu dětských skupin a předány projektové propagační materiály. Součástí konference byla i terénní anketa, která přispěla k zjištění povědomí o dětských skupinách. Do ankety byly zapojeny i další organizace, které se zde prezentovaly.

Vylosované účastníce ankety byly odměněny dárky od partnerů konference.  Za náš projekt jsme šťastné výherkyni předali houpacího koně :-) 

DreamBig kun zmensene2

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek