Medailonek lektora

Belohlavkova Martina1

Mgr. Martina Bělohlávková

Lektorka je absolventkou FF UK Praha, obor pedagogika – psychologie a specializuje se jako psychoterapeut – humanistický směr – Přístup zaměřený na člověka (PCA – Person Centered Approach). Lektorka má bohatou zkušenost ohledně práce s předškolními dětmi, kterou získala v pedagogicko-psychologické poradně v Karlových Varech a jako vedoucí krajského pracoviště Národního pedagogického institutu v Karlových Varech.

 

Anotace kurzu

MPSV ikona tema TIP

Osobnostně sociální rozvoj dítěte předškolního věku

Tento on-line workshop je zaměřen na změnu vnímání role předškolního vzdělávání v dnešním světě. Upozorňuje na nutnost vycházet z historických souvislostí, navazovat na ně a rozvíjet je. Také se zaměří na práci s rodiči i pečujícími osobami tak, aby děti zvládly emoční, sociální i kognitivní nároky dnešní doby. Dále se v něm dozvíte, jak rozvíjet vrozený potenciál dítěte, porozumět jednotlivým vývojovým stádiím i jejich možným odchylkám.

 

Termíny on-line workshopu

6. 4. 2021

20. 4. 2021

26. 5. 2021

Přihlašovací formulář ZDE . Kapacity online WPO jsou omezeny, proto případné přihlášení neodkládejte. Účast na akci je ZDARMA

Kapacity online WPO jsou omezeny, účast na akci je ZDARMA.

Bližší informace ohledně náležitostí k vysílání jednotlivých kurzů budeme registrovaným účastníkům zasílat e-mailem! On-line workshopy jsou vysílané prostřednictvím platformy Microsoft TEAMS.

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek