dospeli poradenstvi kulty stul

Milí rodiče, v rámci projektu myslíme nejen na poskytovatele, ale i na vás :-)  Připravujeme pro vás workshopy, semináře a setkání na zajímavá témata z oblasti výchovy a rodičovství.  

Všechny naše akce jsou ZDARMA. 

Těšíme se na setkání! Tým projektu Podpora implementace dětských skupin 

 

 4. 12. 2019 - PLZEŇ, Rozum a Cit, z.s., Guldenerova 2

workshop na téma: Osobnostně sociální rozvoj dítěte předškolního věku a jiný pohled na vývojové charakteristiky, přednášející: Mgr. Martina Bělohlávková - pozvánka ZDE

Seminář je zaměřen na změnu vnímání role předškolního vzdělávání v dnešním světě. Pracovat s rodiči i pedagogy tak, aby děti zvládly emočně, sociálně i kognitivně nároky dnešní doby. 

Přihlášky na workshop odesílejte prostřednictvím formuláře:https://forms.gle/YLkR8deqCmGNWAvF8

Akce se koná ZDARMA!

__________________________________________

9. 12. 2019 - BRNO, Family a Senior Point Brno-Lesná, Okružní 21

workshop na témaLogopedie u dětí předškolního věku, lektorka: Mgr. Jana Chloupková – Klinický logoped - pozvánka ZDE

Na workshopu si rodiče osvojí dovednosti v oblasti prevence vzniku narušení komunikačních schopností u dětí předškolního a chybět nebudou ani praktické ukázky, jak správně podporovat vývoj řeči svých dětí.

Jak a do kdy se přihlásit: Přihlašujte se prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejpozději do 6. prosince 2019 a do předmětu uveďte Workshop pro rodiče a jméno a příjmení osoby, která se workshopu zúčastní.

Akce se koná ZDARMA!

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

+420 221 922 829

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Najdete nás

Napište nám

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek