dospeli poradenstvi kulty stul

Milí rodiče, v rámci projektu myslíme nejen na poskytovatele, ale i na vás :-)  Připravujeme pro vás workshopy, semináře a setkání na zajímavá témata z oblasti výchovy a rodičovství.  

Všechny naše akce jsou ZDARMA. 

Těšíme se na setkání! Tým projektu Podpora implementace dětských skupin 

 

 

28. 2. 2020 - Brno - Lesná, Family a Senior Point Brno-Lesná, Okružní 21

téma Logopedie u dětí předškolního věku

Přednášející / host: Mgr. Jana Chloupková – Klinický logoped

Na workshopu pro rodiče zjistíte pod vedením Mgr. Jany Chloupkové, jak je ovlivněn správný vývoj řeči již od prenatálního období až do zahájení školní docházky dětí, a osvojíte si dovednosti v oblasti prevence vzniku narušení komunikačních schopností u dětí. Dále díky praktickým ukázkám uvidíte, jak správně podporovat vývoj řeči.

Na workshop je nutné se předem přihlásit do 24. 2. 2020 emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,, do předmětu uveďte Workshop pro rodiče a v e-mailu jméno a příjmení osoby, která se workshopu pro rodiče zúčastní.

Akce je ZDARMA!

Pozvánka zde

__________________________________________

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

+420 221 922 829

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Najdete nás

Napište nám

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek