Medailonek lektorky

JarolímkovaPhDr. Galina Jarolímková

Je psycholožka, ředitelka Pedagogicko-psychologické poradny Praha (1, 2, 4), v poradenství pracuje od roku 1997, má i devítiletou praxi jako školní psycholožka na gymnáziu. Ve své odborné praxi se primárně věnuje dětské problematice od předškolního věku do věku středoškolského.  Ráda pracuje jak v individuální práci s klienty, tak i skupinové.  Je absolventkou 5tiletého sebezkušenostního terapeutického výcviku směru SUR, ráda pracuje i v širším rodinném systému. Za 20 let odborné praxe absolvovala řadu kurzů (Ostrov rodiny (1 a 2), Krizová intervence, Práce s terapeutickými kartami (1 a 2) a mnoho jiných. Má letité zkušenosti s prací pedagogů v rámci Balintovských skupin, rozvoje pedagogických kompetencí a komunikačních dovedností a schopností.

 

Anotace kurzu

MPSV ikona Prace s detmi kopie

Základní prvky zdravého vývoje dítěte v předškolním věku

Tento workshop upozorňuje na základní důležité vývojové prvky nutné k dobrému nastartování školní docházky. Jedná o smyslové, tělesné i rozumové složky. Důležitým faktorem je oblast hry, komunikace a samotné socializace dítěte, které je nutné správně rozvíjet.  Jednou z oblastí workshopu je zaměření na práci s rodiči i pečujícími osobami tak, aby děti zvládly emoční, sociální i kognitivní nároky dnešní doby.

 

Termíny on-line workshopů

19. 5. 2021 (pouze pro dětské skupiny ze Středočeského kraje)
20. 5. 2021 (pouze pro dětské skupiny z Prahy)
  3. 6. 2021 
 

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek