Medailonek lektora

Kotrbata

Mgr. Eliška Kotrbatá

Lektorka vystudovala psychologii a speciální pedagogiku. Během studií nějaký čas žila v zahraničí, odkud čerpá zkušenosti a nápady. Po studiu spolupracovala s dětskou neuropsycholožkou a pracovala pod jejím dohledem. Posledních 5 let pracuje s dětmi s odlišným vývojem, PAS a s dětmi v náhradní rodinné péči. Již 3 rokem školí doprovázející pracovníky a odborníky, pracující s dětmi. Nejvíce se opírá o vývojovou psychologii, koncept senzorické integrace a dětskou neuropsychologii. I nadále se vzdělává v poradenství a rodinné terapii. 

 

 Anotace kurzu

MPSV stimulace motivace 02

Využití terapeutických metod k podpoře dítěte

Dítě je biologicky předurčeno k vývoji, ale prostředí, ve kterém vyrůstá, a situace, ve kterých se nachází, může jeho vývoj výrazně ovlivnit. Cílem přednášky je představit terapeutický koncept nazvaný senzorická integrace, který u dětí podporuje přirozený vývoj a u dětí s odlišným vývojem napomáhá
k jejich zlepšení. Budeme se věnovat správné podpoře u dětí do 6 let v denním režimu a podpoře jejich vývoje skrze jednoduché činnosti a hry. V přednášce využijeme prostor jak pro teorii, tak pro nápady v praxi. 

 

Termíny on-line workshopu

24. 02. 2021 
12. 03. 2021

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek