Medailonek lektorky

Demeterová foto

Mgr. Tereza Demeterová          

Pedagogické činnosti a volnočasovým aktivitám s dětmi se věnuje celoživotně.  Vystudovaný pedagog v oborech: Učitelství v MŠ, Učitelství ZŠ se zaměřením na výtvarnou výchovu a český jazyk, Celoživotní vzdělávání na 1. stupni ZŠ. Před mateřskou dovolenou, na které nyní je, si i těmito obory v rámci zaměstnání prošla. Pracovala nejen ve státní MŠ, ale i v soukromé, vyučovala na ZŠ i SOU
a nyní je zaměstnaná jako učitelka 1. stupně v malotřídní škole. Ve volnočasových aktivitách s dětmi působila jako vedoucí na letních táborech pro děti, lektorka výtvarných kroužků v rámci zaměstnání, a doteď se aktivně zapojuje a pořádá akce pro děti v okolí bydliště. 

Anotace kurzu

MPSV ikona Detsky vytvarny projev stetec

 

Výtvarné techniky – soubor námětů pro využití v dětských skupinách

Výtvarná činnost je jedna z významných prostředků rozvíjení dětské osobnosti. Aby tato činnost nebyla jednotvárná a mohla rozvíjet dětskou osobnost ve více směrech, seznámím vás s nápady na rozličné výtvarné techniky využitelné v praxi.

 

  • Výtvarná výchova v praxi   
  • Kde čerpat inspiraci?
  • Jak s nápady naložit?
  • Výtvarné techniky (název, pomůcky, postup, věkové zaměření, ukázka)

Časová dotace 3 hodiny

 

Termíny on-line workshopů připravujeme!

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek