Medailonek lektora

Quinn

Věra Quinn

Práci s dětmi se věnuje od roku 1995. Studium předškolní pedagogiky v Irsku, tři roky Intuitivní pedagogiky a praxe vychovatelky, učitelky v MŠ, ředitelky MvC Andílek a lektorky volnočasových aktivit pro děti i dospělé jsou zdrojem a inspirací při vedení seminářů pro rodiče a osoby pečující o děti.

 

Anotace kurzu

srdce.jpg

Výchova srdcem

Zážitkový workshop plný praktických rad k podpoře a zajištění emoční i osobní pohody při péči o děti. Aktivity, které jsou součástí workshopu a jejich pravidelné praktikování v každodenním životě pomohou při rozvoji emoční inteligence i při řešení náročných situací v praxi pečující osoby.

 

Termíny on-line workshopu

15. 2. 2021

16. 2. 2021 - OBSAZENO (je možné se hlásit jako náhradníci)

23. 2. 2021 - OBSAZENO (je možné se hlásit jako náhradníci)

Přihlášení

Přihlašovací formulář ZDE . Kapacity online WPO jsou omezeny, proto případné přihlášení neodkládejte. Účast na akci je ZDARMA.

Bližší informace ohledně náležitostí k vysílání jednotlivých kurzů budeme registrovaným účastníkům zasílat e-mailem! On-line workshopy jsou vysílané prostřednictvím platformy Microsoft TEAMS.

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek