Medailonek lektorky

Chloupková Jana

Mgr. Jana Chloupková

Lektorka pracuje jako klinický logoped v soukromé ambulanci v Třebíči. V roce 2014 úspěšně složila státní závěrečnou zkoušku na MU v Brně a v roce 2019 atestační zkoušku v oboru klinická logopedie. Praxi absolvovala v soukromé ambulanci v Brně, ve Velkém Meziříčí a nyní si otevřela svou vlastní praxi v Třebíči.

 

Anotace kurzu

logopedie

Praktické využití logopedických technik v dětských skupinách

Tento on-line workshop bude zaměřen na využití logopedických technik v dětských skupinách a nabídne Vám cenné tipy na práci s dětmi v předškolním věku. Součástí tohoto workshopu se přiblížíte k celkovému vývoji dítěte, zaměřených na všechny oblasti, které je u dětí nezbytné rozvíjet. Zároveň se můžete těšit na praktické ukázky, jak správě s dětmi v tomto věku pracovat.

 

Termín on-line workshopů

  1. 4. 2021  /Workshop je určen pro dětské skupiny z Jihomoravského kraje/
  2. 4. 2021
  3. 4. 2021  /Workshop je určen pro dětské skupiny z Kraje Vysočina/
  4. 5. 2021
  5. 5. 2021  /Workshop je určen pro dětské skupiny z Karlovarského a Ústeckého kraje/
  6. 5. 2021  /Workshop je určen pro dětské skupiny z Jihomoravského kraje/
  7. 5. 2021 

Přihlášení

Přihlašovací formulář ZDE . Kapacity online WPO jsou omezeny, proto případné přihlášení neodkládejte. Účast na akci je ZDARMA

Bližší informace ohledně náležitostí k vysílání jednotlivých kurzů budeme registrovaným účastníkům zasílat e-mailem! On-line workshopy jsou vysílané prostřednictvím platformy Microsoft TEAMS.

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek