Medailonek lektorky

Mgr. Magdalena Marešová

LektorkMarešováa vystudovala obor Učitelství pro mateřské školy a Pedagogiku volného času na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.

Od roku 2016 pracuje na pozici ředitelky předškolního zařízení Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích – Dětské skupiny Kvítek 1 a Kvítek 2. Před rokem 2016 pracovala 10 let jako vedoucí učitelka na dvoutřídní mateřské škole.  Ve své praxi se intenzivně zabývá výchovou, vzděláváním  a péčí o děti předškolního věku.

 

Anotace kurzu

MPSV ikona tema TIP

Práce s nadanými dětmi a jejich projevy

Díky tomuto workshopu se naučíte rozpoznat nadané děti a dozvíte se jak přistupovat k jejich specifickým projevům, jak podporovat a rozvíjet u dětí talent. Zaměříme se společně na postupy při práci s nadanými dětmi.  Lektorka vás seznámí s případy nadaných dětí z vlastní praxe a ráda s vámi prokonzultuje vaše postřehy a poradí, jak pracovat s jednotlivými druhy nadání.

 

Termíny on-line workshopů

11. 11. 2021

18. 11. 2021

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek