Medailonek lektorky

TenklovaBc. Eliška Tenklová

Volnočasovým aktivitám s dětmi (3-15 let) se věnuje přes 10 let. Pracuje jako odborný konzultant ve vzdělávání – rozvojové semináře pro pedagogy, práce s dětskými kolektivy (převážně v rámci psychosociálního klima ve skupině a komunikace) a realizace adaptačních kurzů pro žáky ZŠ. Dále působí jako zástupce ředitele ve volnočasovém centru. Během své praxe působila jako asistent pedagoga, vychovatelka ŠD, lektor zážitkových kurzů pro dospělé, lektor primární prevence, koordinátor zájmové činnosti dětí a vedoucí na LDT.

Anotace kurzu

Práce s heterogenní skupinouMPSV ikona deti

Fungující a spolupracující skupina je předurčena k úspěchu. Jak nastavit hranice a pravidla v kolektivu? Zaměříme se na přístupy, formy práce a metodickou přípravu.

Obsah workshopu:

- jak se připravovat/kde čerpat inspiraci

- formy práce s heterogenní skupinou

- podpora rozvoje kompetencí dítěte v rámci vztahů k ostatním dětem ve skupině

- stálá/nestála dětská skupina

Časová dotace 2,5 hodiny + 30 min. (diskuze)

 

Termíny on-line workshopů

 

Přihlášení

Přihlašovací formulář ZDE . Kapacity online WPO jsou omezeny, proto případné přihlášení neodkládejte. Účast na akci je ZDARMA

Bližší informace ohledně náležitostí k vysílání jednotlivých kurzů budeme registrovaným účastníkům zasílat e-mailem! On-line workshopy jsou vysílané prostřednictvím platformy Microsoft TEAMS.

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek