Medailonek lektorky

TenklovaBc. Eliška Tenklová

Volnočasovým aktivitám s dětmi (3-15 let) se věnuje přes 10 let. Pracuje jako odborný konzultant ve vzdělávání – rozvojové semináře pro pedagogy, práce s dětskými kolektivy (převážně v rámci psychosociálního klima ve skupině a komunikace) a realizace adaptačních kurzů pro žáky ZŠ. Dále působí jako zástupce ředitele ve volnočasovém centru. Během své praxe působila jako asistent pedagoga, vychovatelka ŠD, lektor zážitkových kurzů pro dospělé, lektor primární prevence, koordinátor zájmové činnosti dětí a vedoucí na LDT.

Anotace kurzu

MPSV ikona Zaklady komunikace2Komunikace mezi pečující osobou a rodičem  (doporučujeme i druhý workshop Strategické vedení rozhovoru - pečující osoba x rodič)

Workshop je zaměření na vymezení základních možností komunikace mezi rodičem a pečující osobou (DS). Představíme si několik užitečných a praktických informací, které nám dopomohou k nastavení funkční a partnerské komunikaci v rámci DS.

Obsah workshopu:

- vymezení kompetencí pečující osoba x rodič

- vymezení a stanovení cílů funkční partnerské komunikace

- míra participace rodičů na fungování DS

- diskuze

Časová dotace 1,5 hodiny + 30 min. (diskuze)

 

Termíny on-line workshopů

23. 3. 2021 - tento online workshop je určen dětskýcm skupinám z Jihočeského a Plzeňského kraje!

 

Přihlašovací formulář ZDE . Kapacity online WPO jsou omezeny, proto případné přihlášení neodkládejte. Účast na akci je ZDARMA

Bližší informace ohledně náležitostí k vysílání jednotlivých kurzů budeme registrovaným účastníkům zasílat e-mailem! On-line workshopy jsou vysílané prostřednictvím platformy Microsoft TEAMS.

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek