Medailonek lektorky

PokornáMgr. Šárka Pokorná

Vystudovaná pedagožka, lektorka a konzultantka působí na všech úrovních vzdělávání – školního i firemního.  Jejími stěžejními tématy jsou rozvoj osobnosti a pracovních skupin z hlediska komunikace, spolupráce, zážitkového učení s prvky terapie, kreativního myšlení a manažerských dovedností. Ve své praxi se snaží propojovat tato témata z různých úhlů pohledu. Své zkušenosti uplatňuje i získává nejen z rozvojových workshopů pro zaměstnance, ale také při výuce žáků a při jednáních s rodiči v rámci své pedagogické činnosti i v každodenním životě.

Anotace kurzu

Konflikt cervena2

Jak se vypořádat s kritikou a využít ji pro svůj prospěch?

S kritikou se setkáváme v každodenním životě. Buď ji dáváme, nebo dostáváme. Na semináři se dozvíme, jak kritiku přijmout a využít ji ke svému vlastnímu osobnímu prospěchu, ale také jak ji efektivně poskytnout svému okolí. Pokud dokážeme s kritikou správně pracovat, může se pro nás stát cenným rozvojovým nástrojem. Umožní nám konstruktivně řešit konfliktní situace k oboustranné spokojenosti a tím i vylepší naše osobní vztahy s okolím.

 

Termíny on-line workshopů

14. 5. 2021
18. 5. 2021
25. 5. 2021
04. 6. 2021

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek