Medailonek lektora

Quinn

Věra Quinn

Práci s dětmi se věnuje od roku 1995. Studium předškolní pedagogiky v Irsku, tři roky Intuitivní pedagogiky a praxe vychovatelky, učitelky v MŠ, ředitelky MvC Andílek a lektorky volnočasových aktivit pro děti i dospělé jsou zdrojem a inspirací při vedení seminářů pro rodiče a osoby pečující o děti.

 

Anotace kurzu

Deti oranzova

Děti se speciálními potřebami – Péče o „hyperaktivní“ děti

Interaktivní workshop zaměřený převážně na podporu pečujících osob a jejich praktické dovednosti v péči o „hyperaktivní“ děti v dětské skupině.

V teoretické části si společně zodpovíme otázky:

  • Kdo je „hyperaktivní“ dítě?
  • Jaké jsou rozdíly mezi tzv. „živými dětmi“ a dětmi s ADD či ADHD?
  • Co „hyperaktivní“ dítě potřebuje v dětské skupině a co doma?
  • Co je první krok a co je nejdůležitější vědět při péči o „hyperaktivní“ dítě?

Praktická část workshopu bude věnována konkrétním situacím z praxe pečujících osob, objevení zdrojů a strategií k pochopení a usnadnění péče o „hyperaktivní“ děti.

 

Termíny on-line workshopu

16. 3. 2021

12. 4. 2021

27. 4. 2021

18. 5. 2021

Přihlášení

Přihlašovací formulář ZDE. Kapacity online WPO jsou omezeny, proto případné přihlášení neodkládejte. Účast na akci je ZDARMA.

Bližší informace ohledně náležitostí k vysílání jednotlivých kurzů budeme registrovaným účastníkům zasílat e-mailem! On-line workshopy jsou vysílané prostřednictvím platformy Microsoft TEAMS.

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

+420 221 922 829

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Najdete nás

Napište nám

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek