Medailonek lektora

Quinn

Věra Quinn

Práci s dětmi se věnuje od roku 1995. Studium předškolní pedagogiky v Irsku, tři roky Intuitivní pedagogiky a praxe vychovatelky, učitelky v MŠ, ředitelky MvC Andílek a lektorky volnočasových aktivit pro děti i dospělé jsou zdrojem a inspirací při vedení seminářů pro rodiče a osoby pečující o děti.

 

Anotace kurzu

Deti oranzova

Děti se speciálními potřebami – Péče o „hyperaktivní“ děti

Interaktivní workshop zaměřený převážně na podporu pečujících osob a jejich praktické dovednosti v péči o „hyperaktivní“ děti v dětské skupině.

V teoretické části si společně zodpovíme otázky:

  • Kdo je „hyperaktivní“ dítě?
  • Jaké jsou rozdíly mezi tzv. „živými dětmi“ a dětmi s ADD či ADHD?
  • Co „hyperaktivní“ dítě potřebuje v dětské skupině a co doma?
  • Co je první krok a co je nejdůležitější vědět při péči o „hyperaktivní“ dítě?

Praktická část workshopu bude věnována konkrétním situacím z praxe pečujících osob, objevení zdrojů a strategií k pochopení a usnadnění péče o „hyperaktivní“ děti.

 

Termíny on-line workshopu

12. 10. 2021

15. 11. 2021

Přihlášení

Přihlašovací formulář ZDE. Kapacity online WPO jsou omezeny, proto případné přihlášení neodkládejte. Účast na akci je ZDARMA.

Bližší informace ohledně náležitostí k vysílání jednotlivých kurzů budeme registrovaným účastníkům zasílat e-mailem! On-line workshopy jsou vysílané prostřednictvím platformy Microsoft TEAMS.

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek