Medailonek lektorky

PokornáMgr. Šárka Pokorná

Vystudovaná pedagožka, lektorka a konzultantka působí na všech úrovních vzdělávání – školního i firemního.  Jejími stěžejními tématy jsou rozvoj osobnosti a pracovních skupin z hlediska komunikace, spolupráce, zážitkového učení s prvky terapie, kreativního myšlení a manažerských dovedností. Ve své praxi se snaží propojovat tato témata z různých úhlů pohledu. Své zkušenosti uplatňuje i získává nejen z rozvojových workshopů pro zaměstnance, ale také při výuce žáků a při jednáních s rodiči v rámci své pedagogické činnosti i v každodenním životě.

 

Anotace kurzu

MPSV ikona Detsky vytvarny projev pastelky

Artefiletika

Online workshop je zaměřen na tvořivé a zážitkové pojetí výtvarné činnosti u dětí předškolního věku, s ohledem na jejich vývojové, fyzické i psychologické, zvláštnosti. Podíváme se, jaké možnosti nabízí využití prvků arteterapie při práci s dětmi se speciálními potřebami a jejich rozvojem. Ukážeme si, jakým způsobem vést artefiletickou výuku, aby podporovala sociální vztahy ve skupině, i jak pracovat s emocemi a zážitky, která tato technika přináší. Seznámíme se s tím, jakým jevům může sloužit jako prevence, či kdy může odhalit patologické projevy.

 

Termíny on-line workshopů

08. 11. 2021

12. 11. 2021

15. 11. 2021

19. 11. 2021 

02. 12. 2021

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

rozcestník ZDE

Projekt vznikl za podpory 

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

Najdete nás

Napište nám

 

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek