Vytisknout

startup 594090 1920

Metodika pro poskytovatele   Foto titulka jednotny konceptAZK     Foto titulka metodikaAZK     Letak Dětska skupina    Foto titulka adaptacni proces

PUBLIKACE

Metodika pro poskytovatele dětských skupin 2019 - Účelem metodiky je podat Vám ucelené informace o fungování dětských skupin a usnadnit Vám tím proces jejího vzniku i následného provozu.

Dokumenty k Auditu značky kvality - Jednotný koncept a Metodika pro poskytovatele

Adaptační program pro děti v dětské skupině s akcentem na věková a vývojová specifika - Nástup dítěte do dětské skupiny je velkou změnou nejen pro dítě, ale pro celou rodinu. Je pochopitelné, že jistou míru nejistoty a obav mají všichni účastníci, dítě, rodiče, i personáldětské skupiny. Tato publikace vás provede tímto procesem, aby nástup dítěte do dětské skupiny byl co nejhladší pro všechny strany. 

Šetření o dětských skupinách, jejich nastavení a vnímání poskytovateli i rodiči /výzkum/  - cílem studie je získat informace o povědomí cílových skupin o tématu dětských skupin. Výzkum je zaměřen na zmapování povědomí o dětských skupinách, motivaci poskytovatelů k jejich zřizování, důvěru k tomuto typu zařízení péče o děti včetně tématu kvality a jejich využívání rodiči dětí předškolního věku.

 

LETÁKY

DĚTSKÁ SKUPINA 

Postup při zrušení oprávnění

 

VIDEA

Co je dětská skupina a Dětská skupina jako zaměstnanecký benefit  - přehrát ZDE

Videa obr