e learning zdarma ikona2Pro poskytovatele služby péče o děti předškolního věku jsme připravili E-LEARNINGOVÝ KURZ, který je pro všechny účastníky ZDARMA.

E-learning se skládá ze šesti samostatných kurzů a závěrečného testu.

 

 

Samostatné kurzy jsou tvořeny studijním textem a krátkým testem v rozsahu 3 otázek. Tento test není závazný a nijak neovlivňuje závěrečný test.

Témata samostatných kurzů:

  1. Úvod do DS
  2. Nastavení provozu
  3. Požárně bezpečnostní podmínky
  4. Hygiena
  5. Předškolní péče
  6. Ekonomická oblast provozu DS

Závěrečný test

E-learning je ukončen závěrečným testem s celkovým počtem 20 otázek. Pro úspěšné zakončení a získání certifikátu je potřeba správně zodpovědět minimálně 15 otázek.

Kurz lze kdykoliv přerušit a vrátit se zpět na stejné místo, kde jste kurz přerušili.

Registrace

Každý účastník kurzu se musí nejprve registrovat. 

Pro vstup do kurzu použijte odkaz  http://dsmpsv.netventic.net/login. Pro prvotní přihlášení zadáte jméno: DETSKESKUPINY a heslo: DETSKESKUPINY. 

Poté budete přesměrování na okno s vaší osobní registrací. Při registraci si sami zadáváte uživatelské jméno a heslo. Jméno i heslo si zapamatujte a uložte, pokud heslo zapomenete, musíte se registrovat znovu a kurz i znovu absolvovat. Systém bohužel neumožňuje zapomenuté heslo obnovit. 

Všichni úspěšní účastníci e-learningu obdrží certifikát o absolvování e-learningového kurzu. Tento certifikát se vygeneruje automaticky po splnění testu a účastník si jej sám vytiskne.

Přihlásit se k odběru novinek

Neplatný email.

Rychlý kontakt

ds@mpsv.cz

+420 221 922 829

Projekt vznikl za podpory

Webové stránky vznikly v rámci projektu Podpora implementace dětských skupin reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0002266. Tento projekt je financován z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Najdete nás

Napište nám

Vyrobeno v Rexonix | Mapa stránek