Vytisknout

 

Dokumenty AZK ke stažení      Termíny workshopů k AZK      Přihlášení k auditu

AZK logo vodoznakMinisterstvo práce a sociálních věcí (MPSV) v rámci systémového projektu Podpora implementace dětských skupin zavádí do praxe Audit značky kvality (AZK). Audit je pro zřizovatele dětských skupin ZDARMA a provádí jej výhradně auditní tým MPSV na základě dobrovolné žádosti poskytovatele. 

Audit značky kvality je projekt Ministerstva práce a sociálních věcí a metodičky našeho projektu mají veškeré potřebné informace. Audit značky kvality je kompletně zajištěn od MPSV, počínaje poskytováním všech informací a organizováním školení až po samotnou realizaci auditu značky kvality. V rámci systémového projektu MPSV Podpora implementace dětských skupin je nejen audit značky kvality ale i ostatní služby a akce jako školení, workshopy, kulaté stoly či konzultace, nabízeny vždy a zcela ZDARMA.

Pro poskytovatele služby péče o děti v dětské skupině organizujeme workshopy, na kterých účastníky podrobně seznámujeme s procesem zkvalitnění  služeb a s podmínkami pro získání značky kvality dětské skupiny.

 

Program workshopů je zaměřen na oblasti posuzované v rámci AZK: